O mnie

Fotograf ślubny Kuba Marciniak - Zdjęcia ślubne Łódź, Łowicz, Łęczyca i całe woj. łódzkie

Cześć 🙂 Nazywam się Kuba Marciniak i jest mi bardzo miło, że tutaj trafiliście. A skoro już tutaj jesteście, to oznacza, że prawdopodobnie szukacie fotografa na ślub. Fotografa, który będzie w stanie uchwycić i zatrzymać Wasze emocje i uczucia z tego pięknego dnia.

Fotografia ślubna towarzyszy mi od ponad 20 lat, przez ten czas zaufało mi wiele par i moglibyście pomyśleć, że będziecie tylko kolejnymi z listy. Nic bardziej mylnego! Każdy ślub to dla mnie inna historia, nie jest to tylko ubieranie sukni, błogosławieństwo czy pierwszy taniec. To przede wszystkim ludzie, którzy tworzą ten wspaniały dzień.

Czym dla mnie jest fotografia ślubna? Na pewno czymś więcej niż zwykłym „zrobieniem” zdjęć. To przede wszystkim utrwalenie Waszej ceremonii w sposób wyjątkowy i niepowtarzalny. Momenty i emocje z dnia ślubu są nie do powtórzenia, dlatego uważnie obserwuje i nie ingeruje w wydarzenia, tak byście mogli czuć się jak najbardziej swobodnie, a finalnie by w Wasze ręce trafiła historia prawdziwej, a nie wyreżyserowanej miłości.

Zapraszam Was do zapoznania się z moją OfertąA jeśli macie jakieś pytania, to nie wahajcie się i piszcie do mnie śmiało! W dziale Kontakt znajdziecie niezbędne dane kontaktowe!

zdjecia slubne lodz, leczyca, lowicz, lodzkie

Zakres mojej pracy

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio poświęconym fotografii ślubnej, gdzie znajdują się zdjęcia o tematyce ślubnej z regionu województwa łódzkiego i nie tylko! Jednym słowem reportaż ślubny, który zawiera przygotowania do ślubu, błogosławieństwo, ceremonia zaślubin, wesele no i oczywiście sesję ślubną plenerową. Zajmuje się również fotografią okolicznościową, dokumentując takie wydarzenia jak chrzty, sesje narzeczeńskie, sesje ciążowe. Więcej informacji znajduję się w dziale Oferta ślubna. Serdecznie zapraszam do współpracy 🙂 Pozdrawiam Kuba Marciniak